Özyurtlar Holding’ten konut almayı kolaylaştıran kampanya
‘Ödül İstanbul’, yüzde 5 peşin
1.900 TL taksitle ev sahibi yapıyor
Özyurtlar Holding, ‘Ödül İstanbul’ projesinde yeni bir kampanyaya start veriyor. Kampanyaya göre;’Ödül İstanbul’dan yüzde 5 peşin ve ayda 1.900 TL taksitle ev almak mümkün olacak.

Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, küllerinden doğan projesi ‘Ödül İstanbul’da yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. Buna göre; yüzde 5 peşin ve ayda 1.900 TL taksitle ev sahibi olmak mümkün hale gelecek.
Yeni kampanyayla ev sahibi olmayı daha da kolay hale getirdiklerini belirten Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt,”Bildiğiniz gibi bu yıl ‘Ödül İstanbul’ projemizin inşaatına başladık.
Şimdi de 2019 yılında teslim etmeyi planladığımız ‘Ödül İstanbul’ projemizde yeni bir kampanyaya start veriyoruz. Buna göre projemizden yüzde 5 peşin 1.900 TL taksitle ev sahibi olunabilecek.” dedi.
Daire fiyatları 219 bin TL’den başlıyor
Beylikdüzü-Esenyurt aksında yükselen ve 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı ‘Ödül İstanbul’,2 bin 683 konut ve 102 ticari üniteden meydana geliyor. Yatırım değeri 250 milyon dolar olması beklenen projede 1+1’ler 219 bin TL’den, 2+1’ler 346 bin TL’den 3+1’ler ise 524 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Sekiz blok üzerine konumlandırılan ‘Ödül İstanbul’da; park alanları, yüzme havuzu, tenis, kortu, futbol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, güzellik salonu, çocuk parkı, çocuk kulübü, parti salonu, resepsiyon hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti, açık-kapalı otopark, kafe ve restonlar yer alıyor. ‘Ödül İstanbul’, metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor. Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi Autopia’nın hemen arkasında inşa edilen ‘Ödül İstanbul’, ticaret merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.
0850 460 27 00         www.odulistanbul.com              

 

http://www.odulistanbul.com/landing/index.html?utm_source=sosyalm&utm_medium=sosyalm&utm_campaign=sosyalm-odul-istanbul

 

Comments are closed.

Post Navigation