Ozyurtlar Nev_Day_Pool_HQ

NLİVE BAHÇEŞEHİR!

Küçükçekmece Gölü‘nün kuzeybatısında yer alan ve yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini alan Bahçeşehir’e yeni bir soluk geliyor. Nlive Bahçeşehir!

Türkiye’nin ilk uydu kenti Bahçeşehir, toplu konutların merkez üssü haline gelirken, Özyurtlar İnşaat butik projesi ile bir farklılık yarattı ve yine gözleri üzerine çekmeyi başardı. Bahçeşehir’in en merkezi noktasında yer alacak Nlive Bahçeşehir, 18,500 M2 inşaat alanında hayata geçiriliyor.

21 katlı tek bloktan oluşacak proje, 2+1 , 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Ailelere özel bir yaşam alanı olması planlanan NEW Bahçeşehir, site konseptinin dışında, kendine has tavrıyla ön plana çıkıyor. Aradığınız her şeyi bulacağınız Nlive Bahçeşehir sunduğu imkanlarla da şaşırtıyor. Klasik bir site içerisinde yapamayacağınız barbekü keyfini Nlive Bahçeşehir’in arka bahçesinde rahatlıkla yapabilir, piknik özleminizi şehirden uzaklaşmadan gerçekleştirebilirsiniz. Komşuluk olgusunu yeniden hayata geçirmek ve sıcaklığı yakalamak adına teras katında sinema salonu ve playstation odaları hayata geçirilecek. Metropol kentin getirdiği sosyalleşmeye zaman bulamama problemi de böylece ortadan kalkacak, aile sıcaklığını yakalayan Nlive Bahçeşehir sakinleri, merkezde, nezih bir ortamda, lüks ve eğlenceyi de bir arada yaşamış olacaklar.

Zemin katında yer alacak olan kapalı yüzme havuzu, spor salonu, cafe, duş alanlarının yanı sıra buhar banyosu ve sauna hizmeti de verilecek.

Şimdiden bölgede merak uyandıran Nlive Bahçeşehir, diğer projelere de emsal olacak gibi görünüyor.

Nlive Bahçeşehir, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Bahçeşehir’in merkezinde hayata geçirilen Nlive Bahçeşehir, toplu taşıma araçları, TEM otoyolu bağlantısı üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.  Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da ön plana çıkan Nlive Bahçeşehir, Akbatı AVM’nin yanı başında, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Bauhaus ve Koçtaş Yapı Market’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

TEM Otoyolu ile İstanbul’un her semtine kesintisiz yollar ile bağlanabileceğiniz Bahçeşehir’de bulunan projenin çevresinde; 26.000 m² ‘lik Türkiye’nin ilk ve en büyük yapay göleti, 1 fen ve teknoloji lisesi, 4 özel ilk-orta öğretim, 2 resmi ilköğretim okulu, 1 resmi lise, 2 özel lise, 3 sağlık merkezi (resmi-özel), karakol, anfi tiyatro, PTT santralı, kültür eğlence merkezleri de yer alıyor.

 

Detaylı Bilgi İçin;

 

 

 

About Özyurtlar Holding

'Hayatın her anında...'

Comments are closed.

Post Navigation