Gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularından biri olan Özyurtlar İnşaat,  tüm şirket personeliyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Bahçeşehir Sayfiye Restaurant’ta düzenlenen geleneksel iftar davetinde konuşma yapan Özyurtlar Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Bugüne kadar başarıyla tamamladığımız çalışmalarımıza mola vermeden yeni projelerle devam edeceğiz” dedi.

Gayrimenkul sektörünün öncüfirmalarından Özyurtlar İnşaat,  geleneksel iftar yemeğinde tüm çalışanlarıyla bir araya geldi. Bahçeşehir Sayfiye Restaurant’ta düzenlenen iftar davetine başta Özyurtlar Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, yönetim kurulu üyeleri olmak üzere tüm şirket personeli katılım sağladı.

Özyurtlar Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, ev sahipliğini üstlendiği iftar davetinde yaptığı konuşmasında, Ramazan Ayı’nın bereket ayı olduğunu söyledi. İftar programına katılan tüm davetlilere teşekkür eden Özyurt, “Bugüne kadar başarıyla tamamladığımız tüm projelerde şirket çalışanları olarak emeğiniz çok büyük. Bu başarılı çalışmalarımıza mola vermeden, yeni ve çok daha büyük projelere hepbirlikte imza atacağız” dedi.

Yeni projelerinin müjdesini ilk kez kendi personeline açıklayan Özyurt, eşdeğer zamanda ilerleyen Ncadde Ottoman ve Nlogo kampanyalarının ise sektörün durağan olduğu zaman dilimine ragmen, büyük ses getirdiğini ifade etti. Şirket içi başarının, birlik beraberlik ve sonuç odaklı çalışma prensiplerinin bu başarıda önemli rol oynadığını belirten Özyurt, gelecekteki başarılarının kaynağında da güç birliğinin etken olacağını sözlerine ekledi.

iftar-yemegi

 

About Özyurtlar Holding

'Hayatın her anında...'

Comments are closed.

Post Navigation