Ozyurtlar Nev_Night_HQ 

Gözlerinizi kapatın ve kendinizi tüm sosyal imkanların odak noktasında, araba kullanma ihtiyacı hissetmediğiniz, alışveriş merkezi, hastane ve okullara yürüme mesafesinde olan, yeşillikler içerisinde huzurlu bir yaşamda hayal edin… Artık yalnızca hayal değil!

Özyurtlar İnşaat’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve geçtiğimiz günlerde açıkladığı yepyeni projesi Nlive Bahçeşehir tüm gözleri üzerine topladı. İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Bahçeşehir’in merkezinde inşa edilen proje 21 katlı tek blok ve 98 daireden oluşuyor.

Şehrin getirdiği yoğunluk, sosyal aktivitelere zaman ayıramama gibi tüm sorunlar Nlive Bahçeşehir ile son buluyor. Modern tasarımlar ile harmanlanan proje yalnızca ev değil, her ayrıntısında hayatınızı kolaylaştıracak, size keyif verecek, çocuklarınızın eğlenmesini sağlayacak bir yaşam vaat ediyor. 98 şanslı daire sahibi, kalabalık sitelerde benzer rahatlığa rastlayamayacağı, yalnızca kendilerine özel olarak hazırlanan sosyal donatıların keyfini çıkaracak.

Özyurtlar İnşaat’ın butik projesi, sunduğu imkanlarla da farklılık yaratıyor. Nlive Bahçeşehir sakinleri Bahçeşehir’in en merkezi noktasında nezih bir ortamda, lüks ve eğlenceyi bir arada tadacak. Proje, zemin katında yer alan kapalı yüzme havuzu, spor salonu, cafe ve duş alanlarının yanı sıra buhar banyosu ve sauna hizmetiyle de sakinlerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Açıklandığı günden itibaren merak uyandıran ve satışlarının hız kesmeden devam ettiği Nlive Bahçeşehir, site konseptinin dışında da aynı keyfi arayanlar için tasarlandı. 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşan projede, daire sakinlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak 6 adet de dükkan bulunuyor.

About Özyurtlar Holding

'Hayatın her anında...'

Comments are closed.

Post Navigation