YENİ PLANANLAR

Özyurtlar Şirketler Grubu, 27 yıllık deneyimi ile inşaat ve yapı marketi sektöründe güvenirliliğin simgesi olmaktadır.

Geniş proje üretim yelpazesi, her kademesinde tecrübeli ve uzmanlaşmış kadrosunun devamlılığı, değişen pazar koşullarına göre proses kabiliyetinin sürekli geliştirilmesi çalışma anlayışı ile hareket eden Özyurtlar İnşaat 27 yıllık birikimiyle fark yaratmaktadır.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini önemli kabul eden Özyurtlar İnşaat, 2017 yılında da sektörün önemli firmalarından biri olmaya devam edecektir. Yapı marketten proje geliştirmeye ve satıştan pazarlamaya faaliyet gösterdiği her alanda sergilediği duruşu ve performansı artıracaktır.

İnşaat sektöründe uzman ve başarılı ekibiyle Özyurtlar İnşaat, Türkiye’nin Kentsel Dönüşüm sürecine de katkı sağlama misyonunu üstlenerek 2017 yılında da katma değer yaratan yatırım projelerini de geliştirmeye devam ederek, yeni yatırım projelerini kamuoyu ile paylaşmaya hazırlanmaktadır.

Hedef kitlesine yönelik hayata geçirdiği projeler, gayrimenkul sektöründe yer alan diğer firmalar için rol model olmaktadır. Bu ivme ile Gaziantep ilinde yapılacak proje, şirketin yenilikçi vizyonunu yansıtan proje olacaktır. Gaziantep’ de yapılacak olan konut projesinin Gaziantep şehircilik alanında büyük bir değer yaratması beklenmektedir.

BİZİ TAKİP EDİN!

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin!

Projeler