SOSYAL SORUMLULUK

SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKAMIZ

ÖZYURTLAR Şirketler Grubu olarak; gelişen rekabet koşulları ile müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki isteklerini, beklentilerini karşılayabilmek için var olan sistemi çağdaş yönetim sistemlerine uygun hale getirmek, tüm fonksiyonlarda kurumsallaşmayı sağlamak ve süreçlerde optimum verimlilik değerlerine ulaşmak amacıyla güzel bir gelecek yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kurulduğumuz 1990 yılından bugüne kadar; tüm çalışanlarımız ile bir vücut halinde, sürekli gelişimi yakalamış kazandığı üretim becerisi ile kendi sektöründe müşterilerini memnun etmeyi amaç edinmiş, esnek üretim kabiliyeti ile de müşteri beklentilerine en kısa zamanda cevap verebilen üretim ve yönetim yapısına kavuşmuş olarak Sosyal Sorumluluk projelerinde yer almayı ana hedeflerimizden biri olarak belirledik.

Tüm Türkiye’ ye dokunan; kapsamlı, içeriği zengin, ülkemizin uluslararası temsiline de katkısı olan konularda marka olmuş kişiler ve kuruluşlar ile birlikte projeler yürütmekteyiz.

Bu suretle ayrıca sektörümüzün öneminin bilinirliliğine ve markamızın gelişmesine katkıda bulunmayı ülkemize değer yaratacak şekilde planlamaktayız. Sahip olduğumuz bu değerleri çocuktan gence, kültürden sanata, turizmden spora ulusal ve uluslararası alanlarda tanıtmak, şirketler için rol model olmak amacıyla kaynaklarımızdan önemli fon ayırmaktayız.

Kültür'den Sanat'a...

Sektörde ulaştığımız noktadan ileri doğru gelişerek devam ederken; toplumdan aldığını yine topluma geri vermek ilkesinden hareketle, marka değerlerimize uygun kültür ve sanat etkinliklerinde yer alıyoruz.

Türk dizi-film ve TV endüstrisinde sponsor olarak markamızın yer aldığı projeler; Çocuklar Duymasın, Umut Yolcuları, Passaparola, Yok Böyle Dans Yarışma Programı, New York'ta Beş Minare ve Karadayı, Kelime Oyunu.

Sanat'tan Spor'a…

Şirketimiz olarak 25 yıldır Esenyurt'un marka yüzü olarak, bölgeyi güçlendirmek, kalkındırmak ve tanıtımını artırmak amacıyla kültür ve sanata verdiği desteklerin yanında bir de spor ve sporcuya destek projelerine imza atmaktayız. Bahçeşehir Tenis Kulübü'nün ana sponsorluğunu yapmakta olan şirketimiz, İstanbul'un yükselen değeri olan Esenyurt bölgesinde 1. amatör kümede bulunan Esenyurt Spor Futbol Kulübünün de ana sponsorudur.

Spor'dan Eğitime..

En büyük yatırım insana ve eğitime yapılan yatırımdır. Eğitim yatırımı diğer alanlara yapılacak yatırımların önünü açar ve onlara anlam kazandırır.

Özyurtlar Şirketler Grubu tarafından İşitme Engelli çocuklar için yapılan Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı İstanbul Ataşehir Özel İlk İletişim Rehabilitasyon Merkezi bu hassasiyet ile hayat geçmiştir. 1.100 m²'lik kapalı alanda faaliyet gösteren okulda engelli çocuklarımızın her türlü konforu düşünülürken; binada kullanılan asansör, tuvaletler ve rampa sistemi çocukların rahat kullanımına yönelik tasarlandı. Merkez; Psikologlar gözetiminde dört adet grup eğitim dersliği, sekiz adet bireysel eğitim dersliği, 70 kişilik yemekhane, öğretmen odası ve toplantı salonundan oluşuyor. Ayrıca Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı'na bir gelir oluşturması için iki tane dikiş, örgü ve nakış gibi faaliyetlerin yapılacağı atölye bulunuyor.

Daha İyi Bir Gelecek İçin Eğitime Verdiğimiz Destek Sürüyor.

İşitme engelli çocuklar için yapılan anaokulu ardından şimdi de Özyurtlar İlköğretim Okulu'nu hayata geçirmek için harekete geçtik.

Esenyurt halkının hizmetine sunacağımız Özyurtlar İlköğretim Okulu’nun temeli 19 Mart 2014 Çarşamba günü Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt tarafından atıldı. Özyurtlar İlköğretim Okulu, dört kat ve 32 derslikten oluşuyor.

BİZİ TAKİP EDİN!

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin!

Projeler