Başkanın mesajı

AnasayfaBaşkanın mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz;

Yapı market sektörü ile iş dünyasına adım attığımız 1990 yılından bugüne; profesyonel yöneticilerimiz eşliğinde uzman kadromuzla özgün, dinamik ve yaratıcı projelerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatına dokunuyor, sizlere kusursuz hizmetler sunuyoruz.
Güzel bir geleceğe, iyiye ve başarıya olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu ki; Özyurtlar (Neyzen) Yapı Market şirketimizden gelen bilgi, tecrübe ve gücümüz ışığında, 2005 yılında Özyurtlar Holding şirketimizi kurduk ve bu adım Özyurtlar Holding’in lokomotif gücü oldu. İstanbul’un değişim-dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlama misyonumuzu üstlenerek katma değer yaratan yatırımlara odaklandık.
Bu misyon doğrultusunda verdiğimiz sözlerin arkasında durarak sektörde fark yaratarak 20.000’ den fazla konut inşa ettik.

İstikrarlı yükselişimizle sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark yaratmaya ve takip edilmeye devam edeceğiz.
Özyurtlar Holding olarak; bilgi, birikim ve deneyimimizle; ortak bir güce sahip olup, siz değerli dostlarımız ile beraber zirveye çıkmayı hedefliyoruz…

TAMER ÖZYURT

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Özyurtlar Holding olarak; 1990 senesinde çıktığımız bu yolda 80.000 kişiyi ev sahibi yaptık. İstikrarlı yükselişimiz ve profesyonel kadromuz ile toplam 2 milyon m2 alana 20.000+ konut inşa ettik.