Sosyal Sorumluluk

AnasayfaSosyal Sorumluluk
Özyurtlar Holding

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk Politikamız

Sunduğumuz kaliteli, etkin hizmetlerimiz ile bugün; ülkemizde faaliyet gösteren seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Hem ulaştığımız kitle hem de takım arkadaşlarımız arasında sinerjiyi yaratabilmek için benimsediğimiz değerler;

• Müşterilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak
• Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak
• Zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir kalite yönetimi politikası yürütmek

Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır.

 Kültür’den Sanat’a…

Sektörde ulaştığımız noktadan ileri doğru gelişerek devam ederken; toplumdan aldığını yine topluma geri vermek ilkesinden hareketle, marka değerlerimize uygun kültür ve sanat etkinliklerinde yer alıyoruz.

Türk dizi-film ve TV endüstrisinde sponsor olarak markamızın yer aldığı projeler; Çocuklar Duymasın, Umut Yolcuları, Passaparola, Yok Böyle Dans Yarışma Programı, New York’ta Beş Minare ve Karadayı, Kelime Oyunu.

 Sanat’tan Spor’a…

Şirketimiz olarak 27 yıldır Esenyurt’un marka yüzü olarak, bölgeyi güçlendirmek, kalkındırmak ve tanıtımını artırmak amacıyla kültür ve sanata verdiği desteklerin yanında bir de spor ve sporcuya destek projelerine imza atmaktayız. Bahçeşehir Tenis Kulübü‘nün ana sponsorluğunu yapmakta olan şirketimiz, İstanbul’un yükselen değeri olan Esenyurt bölgesinde 1. amatör kümede bulunan Esenyurt Spor Futbol Kulübünün de ana sponsorudur.

 Spor’dan Eğitime..

En büyük yatırım insana ve eğitime yapılan yatırımdır. Eğitim yatırımı diğer alanlara yapılacak yatırımların önünü açar ve onlara anlam kazandırır.

Özyurtlar Holding tarafından İşitme Engelli çocuklar için yapılan Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı İstanbul Ataşehir Özel İlk İletişim Rehabilitasyon Merkezi bu hassasiyet ile hayat geçmiştir. 1.100 m²’lik kapalı alanda faaliyet gösteren okulda engelli çocuklarımızın her türlü konforu düşünülürken; binada kullanılan asansör, tuvaletler ve rampa sistemi çocukların rahat kullanımına yönelik tasarlandı. Merkez; Psikologlar gözetiminde dört adet grup eğitim dersliği, sekiz adet bireysel eğitim dersliği, 70 kişilik yemekhane, öğretmen odası ve toplantı salonundan oluşuyor. Ayrıca Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı’na bir gelir oluşturması için iki tane dikiş, örgü ve nakış gibi faaliyetlerin yapılacağı atölye bulunuyor.

 Daha İyi Bir Gelecek İçin Eğitime Verdiğimiz Destek Sürüyor.

İşitme engelli çocuklar için yapılan anaokulu ardından şimdi de Özyurtlar İlköğretim Okulu’nu hayata geçirmek için harekete geçtik.

Esenyurt halkının hizmetine sunacağımız Özyurtlar İlköğretim Okulu ’nun temeli 19 Mart 2014 Çarşamba günü Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve Özyurtlar Holding Grubu Başkanı Tamer Özyurt tarafından atıldı. Özyurtlar İlköğretim Okulu, dört kat ve 32 derslikten oluşuyor.

Özyurtlar Holding olarak; 1990 senesinde çıktığımız bu yolda 80.000 kişiyi ev sahibi yaptık. İstikrarlı yükselişimiz ve profesyonel kadromuz ile toplam 2 milyon m2 alana 20.000+ konut inşa ettik.