Kamuoyuna Ve Siz Değerli Ödül İstanbul Projesi Daire Sahipleri’ne Duyurumuzdur

v1v1

KAMUOYUNA VE SİZ DEĞERLİ ÖDÜL İSTANBUL PROJESİ DAİRE SAHİPLERİ ’NE DUYURUMUZDUR;

Şirketimiz ve Ödül İstanbul Projesi ile ilgili son dönemlerde yapılan haksız, yorum ve bilgilendirmeler nedeniyle bu açıklamanın yapılması zarureti doğmuştur.

Özyurtlar Grubu olarak bu güne kadar başlanmış onlarca proje tamamlanmış ve 20.000 üzerinde aileye konut teslimleri yapılmıştır.

Projemiz ve Şirketimiz aleyhinde gerçeği yansıtmayan, ticari itibarımız ve projenin geleceği konusunda karalamaya varan nedeni ve hangi amaca hizmet ettiği belli yorumlar yapılmaktadır. Bu yorumları yapan kişi Ukra İnşaat’tan bir adet daire satın alan Müyesser Dulundu adlı kişidir. Bu kişi şirketimize bir tane dairesini 3 katı fiyatına satmak ve ayrıca bedelsiz olarak diğer bir projemizden daire istemiştir (açıkça rüşvet) istemiştir. Şirketimiz tarafından kabul edilmediği için bu yollara başvurmuştur ve sonrasında da şantaj yapmaya başlamıştır. Bunun belgelerini sizle aşağıda paylaşıyoruz.

Ödül İstanbul Projemizde 2023 yılında G Ve H bloklarda yer alan 997 adet bağımsız bölüm hak sahiplerine teslim edilmiş ve yaşam başlamıştır. Nisan ayı itibariyle F Blokta yer alan 254 Adet bağımsız bölüm hak sahiplerine teslim edilmeye başlamıştır. E ve D blok teslimleri Haziran ve Ağustos aylarında ve devamında, A, B ve C blok teslimleri gerçekleşecektir. An itibariyle projemizde 311 kişilik teknik kadro ve personelimizle İmalat tüm bloklarımızda devam etmekte olup tamamlanma seviyeleri; A Blokta % 90, B Blokta % 90 ve C Blokta % 85 ‘dir.

Projenin tamamının teslim edilir hale getirildiği bu dönemde tarafımızca nedeni son derece açık olan ve kişisel rant devşirmeye çalışan bu kişinin beyhude çabaları ile projenin geleceğini etkileyecek, değerini düşürecek, final dediğimiz bir dönemde projenin gidişatını olumsuz etkileyecek oluşum ve haksız yorumları karşısında yasal haklarımızın saklı olduğunu ve bu kişi ile ilgili yasal yollara başvurduğumuzun bilinmesini isteriz. Şirketimiz, mevcut eylemleri nedeniyle rantçı ve şantajcı bu kişi aleyhine açılacak davalardan kazanılacak tazminatın tamamını Mehmetçik Vakfına bağışlayacaktır.

Tüm çabamız ve tüm enerjimiz yıllar önce oluşmuş ve muhatabı olmadığımız Ukra İnşaat tarafından oluşan mağduriyetlerin giderilmesi olup proje tamamlanma yolunda hızla ilerlemektedir.

Bu süreç şirketimize itibar kaybettirmeye çalışmakla beraber asıl önemlisi sizlerin sahibi olduğu daire fiyatlarını aşağı yönde çekmektedir. (Daire fiyatlarınız değer kaybetmektedir.) Bunun bilinmesini ve bu kişiye itibar edilmemesini özellikle rica ederiz. Proje ile ilgili tüm sorularınızı ve bilgi edinmenizi şirketimizden sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
ÖZYURTLAR İNŞAAT
TAMER ÖZYURT

kamuoyuna-ve-siz-degerli-odul-istanbul-projesi-daire-sahiplerine-duyurumuzdur

kamuoyuna-ve-siz-degerli-odul-istanbul-projesi-daire-sahiplerine-duyurumuzdur

Önceki haber

Gayrimenkul Sektörü Seçimi Nasıl Değerlendirdi?

Sonraki Haber

Hemen Teslim Öğrenci Evi

Özyurtlar Holding olarak; 1990 senesinde çıktığımız bu yolda 80.000 kişiyi ev sahibi yaptık. İstikrarlı yükselişimiz ve profesyonel kadromuz ile toplam 2 milyon m2 alana 20.000+ konut inşa ettik.