NCADDE ATEŞ CORNER’DA ÇALIŞMALAR HIZLA İLERLİYOR

PROJE Özyurtlar Holding, üniversiteli gençlere yepyeni bir yaşam konsepti sunduğu ‘NCadde Ateş Corner’ ile öğrenci evlerine üst düzey yaşam formu kazandırdı.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Özyurtlar Holding, 1 milyondan fazla kişinin yaşadığı Esenyurt’ta hayata geçirdiği projesi ‘NCadde Ateş Corner’ ile bilinen öğrenci evlerini, üst düzey donanımla yeniden tanımlıyor. Bölgede ilk kez öğrencilere yönelik bir proje geliştirerek bu alana liderlik eden holding, en yeni teknolojiler kullanılarak tasarladığı projesiyle öğrencileri üst düzey yaşam ve çalışma ortamıyla buluşturuyor. 1+0, 1+1 seçenekleriyle 300 daire ve 18 ticari alandan oluşan proje, her yönüyle öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken, katma değeri yüksek bir yatırım avantajı sunuyor. ‘NCadde Ateş Corner’ projesini bilinen öğrenci evlerinden farklı olarak, çağın gereklerine uygun olarak, gençlerin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarladıklarını vurgulayan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Özyurt, proje hakkında şu bilgileri verdi: “Teknolojinin gelişimiyle birlikte öğrencilerin ihtiyaçları da beklentileri de farklılaşmaya başladı. Zaman ve hız kavramı, gelişen teknolojiyle birlikte çağımızın en önemli faktörlerinden biri haline geldi. Biz de buradan yola çıkarak öğrencilerin zaman ve hız önceliklerini önemseyen bir yaklaşımla onların yaşama, çalışma ve sosyalleşme ihtiyacını tek başına karşılayan bir projeyi hayata geçirdik. Öğrencileri üst düzey yaşam ve çalışma ortamıyla buluştuğumuz projemizde onların hayatlarını kolaylaştırmaya odaklandık. Projemizi bu senenin sonunda teslim edeceğiz.” Esenyurt Üniversitesi’nin yanı başında yer alan projenin; konumu, üst düzey bir yaşam ve çalışma ortamı sunan donanımının yanı sıra hemen tapu avantajına da sahip olduğunu sözlerine ekleyen Alper Özyurt, “Projemiz merkezi konumu, donanımı, hemen tapu avantajıyla sadece öğrencilere değil tüm yatırımcılara hitap ediyor. 1+0, 1+1 olarak tasarladığımız dairelerden oluşan,3 katlı tek bir blok olarak inşa ettiğimiz projemizle bölgedeki öğrenci evi açığını kapatmak adına önemli bir adım atıyoruz. Bölgede öğrencilere hitap eden evler merkeze hayli uzakta kalıyor. Bu evlerin güvenli olup olmadığı da tartışılır. Öğrencilere bütçelerine uygun evler bulmaları hayli güç. ‘NCadde Ateş Corner’ ile öğrencilerin bu sorununu ortadan kaldıracağımıza, diğer şirketlere de örnek olabileceğimize inanıyoruz. 300 daire ve 18 ticari alandan oluşan projemiz ile öğrencilere güvenli, üst düzey, ayrıcalıklı bir yaşam ve sosyalleşme ortamı vaat ediyoruz.”

300 ÖĞRENCİ EVİ 18 TİCARİ ALAN…

‘NCadde Ateş Corner’, 7 bin 161 metrekare arazi üzerinde 3 katlı tek bir blok olarak inşa ediliyor. 2 ya da 4 kişinin kalabilmesine olanak sağlayan toplam 300 adet öğrenci evi ve 18 adet ticari alandan oluşan proje; öğrenciler, genç profesyoneller ve genç akademik çevre için otel konforuyla ve eğitim-öğretimi destekleyici bir donanımla hayata geçiyor. Projede kütüphane, basit kullanıma uygun yüksek teknolojik uygulamalar, özel tasarlanmış ortak sosyal alanlar, kafeler, özel mutfaklar, çalışma odaları ve hobi alanları olacak. 7/24 güvenlik sistemi, yüksek hızda fiber internet bağlantısı ve resepsiyon hizmetinin de yer aldığı proje, tamamen gençlerin konforu ve güvenliği düşünülerek tasarlandı.Her odada yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk ve özel eşyalar için bir de kasa yer alıyor. Gençlerin rahat ulaşımına imkan veren, üniversitelere ve iş merkezlerine yakın lokasyonda konumlandırılan ‘NCadde Ateş Comer’;Esenyurt Üniversitesi’nin yanında, Doğan Araslı Caddesi üzerinde ve E5 karayolu ile TEM bağlantı yolunun paralelinde yer alıyor. Öte yandan, banka kredisine ihtiyaç duyulmaksızın yüzde 30 peşinat ve 24 ay vade seçenekleriyle avantajlı ödeme planı sunulan projenin, 2020 yılı sonunda teslim edilmesi hedefleniyor.

Önceki haber

İnşaatta kriz söylentisinin yurt dışı kaynaklı olduğunu tespit ettik

Sonraki Haber

NCadde Ateş Corner fiyatları 339 bin TL’den başlıyor

Özyurtlar Holding olarak; 1990 senesinde çıktığımız bu yolda 80.000 kişiyi ev sahibi yaptık. İstikrarlı yükselişimiz ve profesyonel kadromuz ile toplam 2 milyon m2 alana 20.000+ konut inşa ettik.