Özyurtlar Holding, tüm iş makinelerini afet bölgesine gönderdi!

Özyurtlar Holding, tüm iş makinelerini afet bölgesine gönderdi. Konuyla ilgili konuşan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt “Biz de elimizi taşın altına koymayı milletimize borcumuz olarak görüyoruz.” dedi.

Yaptığı açıklamada “Kayıplarımız var. Arama kurtarma çalışmaları bir yandan devam ediyor. Acımızın tarifi yok. Kış şartları, çöken viyadük ve yollar nedeniyle özellikle Hatay’a yardım aksayarak ulaşıyor.” diyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt “Bu şartlar altında biz de elimizi taşın altına koymayı milletimize borcumuz olarak görüyor, elimizdeki tüm iş makinelerini ve 15 kişilik yardım ekibini bölgeye sevk ediyoruz.” dedi.

Yaraları sarma seferberliğinde insanlık vazifelerini yaptıklarını söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, bölgede enkaz altında yaşam mücadelesi veren son vatandaşımız kurtarılıncaya kadar bölgeyi terk etmeyeceklerini söyledi.

Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre, Özyurtlar Holding’in ağırlıklı olarak konut inşa ettiği Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgelerindeki vatandaşlar tarafından sağlanan yardım malzemelerinin de afet bölgesine ulaştırılması sağlanacak.

Yine verilen bilgiye göre, Özyurtlar Holding’in “Meydan Ardıçlı” ve “Ödül İstanbul” projelerinin satış ofislerinde toplanan yardım malzemeleri de tırlarla afet bölgesine nakledilecek.

Kaynak: Emlak Kulisi

Önceki haber

Özyurtlar Holding iş makinelerini afet bölgesine seferber etti!

Sonraki Haber

Özyurtlar Holding yine örnek oldu

Özyurtlar Holding olarak; 1990 senesinde çıktığımız bu yolda 80.000 kişiyi ev sahibi yaptık. İstikrarlı yükselişimiz ve profesyonel kadromuz ile toplam 2 milyon m2 alana 20.000+ konut inşa ettik.