Özyurtlar Holding’te 2’nci kuşak iş başında!

Özyurtlar Holding,  NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı Projelerinin Satış ve Organizasyonundan sorumlu Alper Özyurt oldu…

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün öncü firmalarından Özyurtlar Holding, ailede 2’nci kuşak temsilcileri de proje yönetimine kazandırmaya başladı.  Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt’un oğlu Alper Özyurt,NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı Projelerinin Satış ve Organizasyonundan sorumlu olarak görev alacak.

30 yılda, 1 milyon 500 bin metrekarelik bir alan üzerinde 15 bin konut üreterek, 70 bin kişiyi ev sunan yapan Özyurtlar Holding, yeni nesile yöneticilik fırsatı sağlıyor. Yapı malzemeleri alanında uzun yıllar edindiği köklü tecrübenin ardından Özyurtlar Holding’i kurarak gayrimenkul ve inşaat sektörüne giriş yapan Tamer Özyurt’un oğlu Alper Özyurt, holdingin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olmasının yanı sıra, 5 projenin yönetimini ve satış organizasyonda görev alacak. Alper Özyurt; NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı projeleri ile toplam 8 bin konutun satış sürecini yöneten ekibin lideri olarak görev yapacak.

Yabancı yatırımcı konusunda uzmanlaştı

Geçtiğimiz 3 yıl içerisinde çok sayıda projenin satış organizasyonunda aktif olarak yer alan Alper Özyurt, özellikle yabancı yatırımcı konusunda uzmanlık edindi. Babası Tamer Özyurt’un kendisine sunduğu fırsatları çok iyi değerlendirerek kısa sürede satış ve pazarlama konusunda önemli başarılar elde etti. Eğitimini, Bilgi Ünüversitesi Dış Ticaret Bölümü son sınıf öğrencisi olarak sürdüren Alper Özyurt, gayrimenkul ve inşaat sektöründe proje yönetimine yeni nesil yaklaşımlar kazandırıyor.

Önceki haber

YABANCIYA KONUT SATIŞI REKOR KIRDI

Sonraki Haber

Özyurtlar Holding’e en çok konut üretimi yapan şirket ödülü!

Özyurtlar Holding olarak; 1990 senesinde çıktığımız bu yolda 80.000 kişiyi ev sahibi yaptık. İstikrarlı yükselişimiz ve profesyonel kadromuz ile toplam 2 milyon m2 alana 20.000+ konut inşa ettik.